Kontakt

Generelle oplysninger

Storm Textil
Planteskolevej 3
9700 Brønderslev
Danmark:
 

Tlf.: +45 98 80 07 98 
Mail: storm@stormtextil.dk
Fax: + 45 98 80 07 97 
CVR:  15456094

Send os større filer via WeTransfer.

Available phone times

Mandag: 8:00 - 16.30

Tirsdag: 8:00 - 16.30

Onsdag: 8:00 - 16.30

Torsdag: 8:00 - 16.30

Fredag: 8:00 - 15.00

Pauser: 9:30 - 9:45 & 12:00 - 12:30

Sales

Niels Storm
Direktør
niels@stormtextil.dk
Gitte Johansen
Logistikkoordinator - på barsel
gitte@stormtextil.dk
+45 72 62 10 73
Inge-Marie Hansen (Mie)
Salgsassistent
mie@stormtextil.dk
+45 72 62 10 71
Anders Eriksen
Key account manager
ae@stormtextil.dk
+45 72 62 10 74
Kristina Martens Holmgren
Administrations- og salgsassistent
kristina@stormtextil.dk
+45 72 62 10 88
Heidi Bech Mellerkær
Salgsassistent
hbm@stormtextil.dk
+45 72 76 10 75
Dan Frederiksen
Indkøbs- og salgsassistent
danf@stormtextil.dk
+45 72 62 10 76
Louise Pedersen
Key account manager
lp@stormtextil.dk
+45 72 62 10 91

Accounts

Henriette Bornemann Hollænder
Bogholder
henriette@stormtextil.dk
+45 72 62 10 72
Dorthe Sidelmann
Regnskabs- og lønassistent - på barsel
dorthe@stormtextil.dk
+45 72 62 10 89

Graphic office

Kim Niebuhr
Tegnestueleder / Trykteknisk ansvarlig
kim@stormtextil.dk
Anette Langbak
Tegnestuemedarbejder
al@stormtextil.dk
Orsolya Kolonics (Orsi)
Tegnestuemedarbejder
orsi@stormtextil.dk
Jens Ibsen
Tegnestuemedarbejder
ji@stormtextil.dk

Production

Jane Christensen
Værkfører
produktion@stormtextil.dk

Warehouse and shipment

Lone Fjeldgård
Lagermedarbejder
varer2@stormtextil.dk

Internal affairs and repair / machine sales

Lasse Thomsen
Service manager
lasse@stormtextil.dk
+45 72 62 10 81

Embroidery, sewing and quality control

Helene Otte
Produktudvikler, kvalitetskontrol og broderi
helene@stormtextil.dk
Berit Holm Andersen
Broderi og systue
embroidery@stormtextil.dk